Diskusiju cikla “Vai nauda aug kokos?” apskats

Latvijas nākotnes forums sadarbībā ar Ekonomistu apvienību 2010 2016. gada sākumā izsludināja diskusiju ciklu “Vai nauda aug kokos?”. Tā ietvaros gada garumā tika rīkotas piecas diskusijas ar mērķi rast jaunus risinājumus, kā palielināt Latvijas attīstības ātrumu un veicināt iekļaujošu un brīvu Latvijas sabiedrību.

Gadu gaitā kopā ar jums mēs diskutējām pa skolu reformām Latvijā, efektīvu publisku pārvaldi un reformām veselības aprūpes nozarē. Cikla trešā diskusija par Brexit tēmu bija vienīgā šīs tēmas publiskā apspriede Latvijā un tika daudz apspriesta. Tāpat lielu ažiotāžu izraisīja cikla pēdējā diskusija par Putina Krieviju ar opozīcijas līderi Iļju Jašinu.

Mēs ceram, ka diskusiju ciklā izskanējuši viedokļi un idejas veicinās iekļaujošu un brīvu Latvijas sabiedrības attīstību. Mēs turpināsit rīkot diskusijas un sarunas arī turpmāk, kā arī piedāvāsim arī citus pasākumus un aktivitātes mūsu biedrības mērķu sasniegšanai. Visas diskusijas ir pieejamas mūsu tīmekļa vietnes sadaļā VIDEO.

Liels paldies mūsu sadarbības partneriem un atbalstītājiem, runātājiem un ekspertiem, un protams jums – diskusiju cikla apmeklētājiem!

LNF_kolaza