Privātuma politika

Turpmāk aprakstītais sniedz informāciju, kā biedrība “Latvijas nākotnes forums” ievāc un apstrādā personas datus.

Biedrība “Latvijas nākotnes forums” rūpējas par to, lai sargātu personas privātumu un datus, kurus tā apkopo.

Lai tiešsaistes pieredzi padarītu pēc iespējas ērtāku un kvalitatīvāku, tiek izmantoti sīkfailu (datu pikseļi), kuros netiek uzkrāta personīgi identificējama informācija. Sīkfaili ir nepieciešami, lai analizētu, kā tiek izmantota nakotnesforums.lv mājaslapa un veiktu nepieciešamos uzlabojumus, lai mājaslapas apmeklējumu padarītu ērtāku.

Sociālo tīklu un interneta meklētājprogrammu sīkfaili nakotnesforums.lv mājaslapā tiek izmantoti, lai dažāda veida saturu (teksts, attēli, video, u.c.) padarītu interesantāku un atbilstošāku konkrētai personai.

Tās sīkdatnes, kas tiek klasificētas kā nepieciešamās, tiek saglabātas jūsu pārlūkprogrammā, un tās nav iespējams atslēgt lietojot vietni, jo tās ir būtiskas vietnes pamatfunkciju darbībai. Mēs arī izmantojam trešo pušu sīkdatnes, kas mums palīdz analizēt un saprast, kā jūs izmantojat šo vietni. Šīs sīkdatnes jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabātas tikai ar jūsu piekrišanu. Jums ir arī iespēja atteikties no šīm sīkdatnēm; bet atteikšanās no dažām no šīm sīkdatnēm var ietekmēt jūsu pārlūkošanas pieredzi.

Jautājumu gadījuma par sīkdatņu izmantošanu, lūdzam, rakstīt uz e pastu: info@nakotnesforums.lv