Pretgaisa aizsardzībai

Mūsu pretgaisa aizsardzības spējas šodien ir nepietiekamas. Aizsardzības ministrija labprāt iegādātos jaunas un modernākas pretgaisa aizsardzības sistēmas, taču šobrīd tam pietrūkst naudas. 

Ierosinām Aizsardzības ministrijai izveidot speciālu ziedojumu kontu tieši modernas pretgaisa aizsardzības sistēmas iegādei un uzturēšanai.

Ierosinām Finanšu ministrijai izlaist iekšējā aizņēmuma mērķobligācijas modernas pretgaisa aizsardzības sistēmas iegādei.

Mums steidzami vajadzīga laba pretgaisa aizsardzība! Šodienas apstākļos nevar izslēgt aviācijas vai raķešu triecienus pret Rīgu vai citām Latvijas pilsētām. Patlaban svarīgi, lai mūs nevarētu apšaudīt ar raķetēm vai citādi bumbot no gaisa. To var nodrošināt.

Zinām, ka ir daudzi uzņēmēji, kas būtu gatavi ziedot tieši šim nolūkam, vai arī iegādāties valsts iekšējā aizņēmuma mērķobligācijas. 

Cita starpā, tas būtu arī lielisks tiešās demokrātijas paraugs – sabiedrībai svarīgus projektus varētu finansēt pa tiešo, izmantojot mērķziedojumus vai iekšējo aizņēmumu. Protams, ka vienlaikus būtu vēlams samazināt nodokļus un citus “automātiskos” valsts budžeta papildinājumus. 

Nevajadzīgām lietām ļaudis neziedos, bet samazināti nodokļi atstātu vairāk naudas iedzīvotāju un uzņēmēju kabatās, kas ļautu viņiem pašiem pieņemt lēmumus par tās izlietojumu. Mazāka valdība – laimīgāka tauta!

Ierosinājumus lūdzam sūtīt uz: info@nakotnesforums.lv